Plavecký klub Znojmo z.s. je uznané Sportovní středisko Českého svazu plaveckých sportů.

Podzimní soustředění s PK Znojmo

pro plavce ročník narození 2011 a starší

Vážení rodiče, 

připravujeme pro Vaše děti podzimní plavecké soustředění v termínu 26.10.2019 – 2.11.2019 (28.10. státní svátek, 29.10. a 30.10. podzimní prázdniny).

Rádi bychom vybrali destinaci dle Vašeho zájmu. Dříve než budeme soustředění zajišťovat, potřebujeme znát orientační počet plavců, kteří by měli o případné soustředění v nabízených destinacích (Lignano, Břeclav, Plzeň) zájem. Tímto bychom chtěli požádat o vyplnění ankety všechny rodiče dětí, kterých se nabídka týká. Výsledky ankety jsou pro nás důležité, neboť na základě nich pak budeme zajišťovat počet míst a vybírat destinaci. 

Instrukce k vyplnění ankety:

Prosíme vyplňte anketu pro každého plavce, kterého se nabídka týká, a vyberte možnosti, které pro Vás připadají v úvahu.

Lze zatrhnout, že plavec má zájem se zúčastnit, kteréhokoli soustředění – zatrhnete ano u všech 3 variant, nebo pouze soustředění v ČR – zatrhnete ano u varianty 2, 3, apod.

Anketa

Prosíme o vyplnění do neděle 21.7.2019


  chcinechci


  anone

  Břeclav 4.000,- Kč
  anone

  Plzeň 5.500,- Kč
  anone

  *předběžná cena zahrnuje: ubytování, dopravu, plnou penzi a tréninky. Konečná cena se může na základě počtu zájemců lišit (+/- 500Kč)